درباره ما

شرکت ستاره صنعت

شرکت ستاره صنعت ابتکار پویا برای اولین بار در سال ۱۳۸۹ با ادغام دو شرکت ستاره صنعت و پویا گیربکس، پا به عرصه تجارت گذاشت. این شرکت در زمینه های مختلفی همچون تولید و واردات ابزارآلات صنعتی فعالیت دارد. از جمله فعالیت های اصلی شرکت ستاره صنعت ابتکار پویا، تامین تجهیزات صنعتی، کشاورزی و ساختمانی به صورت مستقیم می باشد. تامین مستقیم این گونه تجهیزات یکی از مزایای اصلی این شرکت نسبت به دیگر شرکت ها است.

شرکت ستاره صنعت ابتکار پویا تولید کننده و وارد کننده انواع گیربکس

شرکت ستاره صنعت ابتکار پویا ، به عنوان تولید کننده و وارد کننده، در زمینه فروش محصولاتی همچون: دیزل ژنراتور، موتور گیربکس، الکترو موتور، موتور برق، اینورتر، کارواش خانگی، انواع پمپ، کمپرسور و ادوات کشاورزی مانند ( اره موتوری، تراکتور باغی، چمن زن، دروگر، سمپاش، شمشاد زن، علف زن و کلتیواتور ) فعالیت دارد. شرکت ستاره صنعت با تکیه بر سابقه ۲۵ ساله خود توانسته گامی مهم در عرصه صنعت ایران بردارد. این شرکت با تکیه بر شعار همیشگی خود مبنی بر رضایت مشتری و مشتری مداری، همواره گام مهمی در جلب اعتماد و رضایت آن ها برداشته است. از این رو با ارائه محصولاتی که جزِء بهترین ها هستند، به این مهم دست یافته است. پویایی، ابتکار و تجربه هر سه فاکتورهایی هستند که این مجموعه به وسیله کادر مجرب خود از داشتن آن ها به خود می بالد. در این شرکت تلاش بر این است تا سوالات و نیازهای شما توسط مهندسین ما رفع گردد.

ستاره صنعت

ما با دارا بودن چندین زیر مجموعه تولیدی ( مانند پویا گیربکس ) و داشتن چند نمایندگی انحصاری از چندین برند معتبر جهانی، مانند HANZEL خود را به عنوان تولیدکننده و تامین کننده دست اول معرفی می کنیم و این وجه تمایز،همواره باعث افتخار ما است. تمامی محصولات ما اعم از دیزل ژنراتور، موتور برق ، گیربکس های صنعتی، الکتروموتور، پمپ آب، ادوات کشاورزی و … دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و از لحاظ کیفیت و مناسب بودن قیمت، جزء بهترین ها می باشند. اکنون با تکیه بر تجربه چندین ساله و داشتن کادری مجرب به خود می بالیم که توانسته ایم گامی بزرگ در عرصه سازندگی ایران برداریم.

مدیریت ستاره صنعت ابتکار پویا
Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

× ارتباط با ما در واتس اپ